Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil
 BM  | EN
Kemaskini Pada: 24 Jul 2017
Versi 8.0.2
Majlis Daerah Simunjan
 

 
Bahagian Khidmat Pengurusan

NamaHubungi
Oldrige Anak Ripat Eric
Pen. Setiausaha, N41
082-803610
082-803785
Veronica Tepong
Pen. Peg. Tadbir, N32
veronicat@sarawak.gov.my
082-803610 ext. 115
082-803785
Janfytria Binti Abu Bakar
Pen. Peg. Tadbir, N29
janfytriab@sarawak.gov.my
082-803610 ext.104
082-803785

Seksyen Kewangan

NamaHubungi
Irene Phiong
082-803610 ext. 102
irenep@sarawak.gov.my
082-803610 ext.112
082-803785

Bahagian Pembangunan Komuniti

NamaHubungi
KOSONG
Pen. Peg. Tadbir, N29/32
082-803610
082-803785
Sahar Bin Raden (dipinjamkan ke Bahagian Kejuruteraan)
Pembantu Tadbir (P/O), N22
082-803785
082-803785

Seksyen Perpustakaan

NamaHubungi
Rejemah Binti Sofee
Pembantu Perpustakaan, S22 (KUP)
rejemahs1@sarawak.gov.my
082-803211
082-803211

Bahagian Kejuruteraan

NamaHubungi
Mohamad Azzara Bin Haron
Pen. Jurutera, JA29
azzarah@sarawak.gov.my
082-803610
082-803785
Sahar Bin Raden (dari Bahagian Pembangunan Komuniti)
Pembantu Tadbir (P/O), N22
saharr@sarawak.gov.my
082-803610
082-803785

Bahagian Penilaian dan Pengurusan Aset

NamaHubungi
Lai Chea Jin
Pembantu Penilaian, W22
laicj@sarawak.gov.my
082-803610 ext. 121
082-803785
Jhustyca Ak. Tela
Pembantu Penilaian, W17
082-803610 ext. 122
082-803785
Veronica Gerie
Pembantu Penilaian, W17
082-803610 ext. 122
082-803785
Kadariah Bt. Tawasili
Pembantu Tadbir (P/O), N22 (TBK)
082-803610 ext. 123
082-803785

Bahagian Kesihatan dan Perkhidmatan Bandar

NamaHubungi
Ining Ak. Dakek
Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran, U32
082-803610 ext. 111
082-803785
Erni Erma Binti Narjono
Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran, U29
082-803610 ext. 111
082-803785
Nuel Ak. Ajang
Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran, U29
082-803610
082-803785

Bahagian Penguatkuasa

NamaHubungi
KOSONG
Pen. Peg. Penguatkuasa, KP27
082-803610
082-803785
Anot Ak. Diang
Pembantu Penguatkuasa, KP22 (KUP)
anotd@sarawak.gov.my
082-803610
082-803785
Johri Bin Kumri
Pembantu Penguatkuasa, KP19
082-803610
082-803785
Mohd. Yazid B. Putit
Pembantu Penguatkuasa, KP19
082-803610
082-803785